♥ Děkujeme za Vaši důvěru, aktuální doba dodání výbaviček šitých na míru je 2 až 4 týdny ♥ u skladového zboží je doba dodání aktuálně prodloužena na 5-10 pracovních dní.

reviews

Tatiana @tatiana.jancova

Hniezdo aj perinka sa nám osvedčili, máte zlaté ruky ♥ Mám v živej pamati, ako som eštš tšhotná balík od Vás odbalila a so slzami v očiách som okolo tých krásnot len chodila a nemohla uveriť, že tam čoskoro bude naše dietátko. Z perinky už sice vyrástla, ale slůži nám ako paploník a hníezdo využíváme každů noc, akurát ju už vždy ráno najdem, ako zvedavo pozoruje medvedikov ♥️

Nech sa Vám darí :))

Klára @klaripolanska

Spokojená jsem byla strašně moc, byl to jeden z nejočekávanějších balíčků :) Nemohla jsem se dočkat ❤️ ještě než jsem otěhotněla, jsem věděla, že výbavičku budu chtít právě od Vás a to díky IG. Materiál, zpracování a celkový dojem výbavičky je pro mě dokonalý, zavinovačku jsme moc nevyužily, kvůli teplu, ale máme z ní krásnou peřinku :) a velké plus za ochotu, vstřícnost a radu.

Paní Sylvie mi poradila s výběrem a vše jsme upravili podle mých představ ❤️ Děkuji mnohokrát a všem doporučuji!

Sandra @ze.zivota.duly

Při výběru výbavičky pro naší třetí holčičku jsem narazila na tuto skvělou značku. Trh je přehlcený, ale nikde jsem nemohla najít hnízdečko přesně podle mých představ, až na Moom.i. Pivoňkový vzor mne naprosto uchvátil. ♥ Objednala jsem si hnízdečko, zavinovačku a čepičku v tomto krásném vzoru. Všechny věci jsou moc pěkně zpracované, odolné (po několika praních pořád jako nové) a funkční. Hnízdo Maruška milovala a první měsíce nespala jinde mimo mne, než v hnízdečku.

Pokud tedy hledáte stylovou a funkční výbavu pro své děťátko, rozhodně doporučuji Moom.i :))

Jitka @koprnda

Elenka moc děkuje moomi.cz za překrásné hnízdečko, kde se jí od prvního dne krásně spinká celou noc ♥

Jsem s výbavičkou opravdu moc spokojená, doporučuji všem! :)

Veronika @_verunaa_

Máme zavinovačku, hnízdečko a mantinely. Do zavinovačky se Eliška už sice nevejde, ale používám ji jako peřinku :) (nechci se toho vzdát). Když jsem zařizovala postýlku, tak jsem byla strašně nerozhodná a nevěděla jsem, který motiv si vybrat, ale jak jsem uviděla pivoňky, tak jsem se zamilovala a bylo jasno. Můžu jen doporučit, krásná a hlavně kvalitní práce :))

Lenka @majapolenka

Na doporučení kamarádky jsem si objednala dvoje povlečení s pivoňkami pro obě moje holčičky a když přišlo, byla jsem úplně nadšená, jak krásně vypadá a jak příjemné je na dotek. Povlečení úplně doladilo dětský pokojíček a do teď se nemohu na něj vynadívat. Několikrát už jsem ho už prala a stále vypadá jako nové.
Mockrát děkuji i za skvělou komunikaci a rychlé doručení. ♥ Určitě doporučuji! :)

Klára @klarakorelus

U Moom.i jsem si objednala hnízdečko a zavinovačku ve stejném provedení.

Musím říct, že jsem nadšená! :)) Nádherné provedení, heboučké látky! Mohu jen doporučit. :)

7 položek celkem
Zpět do obchodu